"Fandíme královédvorskému volejbalu" 

První turnaj v barevném minivolejbale

Dne 20. 7. 2013 se uskutečnil turnaj v barevném minivolejbale. Přes 30 dětí, které přišly do areálu ZŠ Strž, se mohlo poprvé seznamovat s barevným minivolejbalem pod záštitou volejbalového klubu VK Tambor Dvůr Králové nad Labem.

Barevný volejbal v akci

Barevný minivolejbal v akci

Pro děti byly připraveny 3 kurty na trávě poblíž antukových hřišť, a tak zápolení v minivolejbale vytvářelo hezký nádech současně probíhajícímu klání v turnaji smíšených družstev a přátelskému zápasu mezi VK Tambor Dvůr Králové n. L. a TJ Zikuda Turnov (1:3 a 3:2). TJ Turnov skončil v uplynulém roce na 3. pozici 2. ligy a patří jim poděkování za to, že přijeli a náš tým důkladně prověřili před nadcházející sezónou.

Barevný minivolejbal byl rozdělený na dvě kategorie – 6-8let a 9-10 let. Během jednotlivých zápasů začínající volejbalisté mohli využít trampolínu (díky p. Janečkovi), bazének (VK DK n. L.), koloběžky (Penzion Za Vodou), ale ze všeho největší radost měli z malování na obličej (VK DK n. L. a díky skvělé rodině Hoškových).

Malování na obličej

Malování na obličej

Turnaj skončil vyhlášením vítězů, předáním medailí a věříme, že i hezkých cen.

Historicky První turnaj v barevném minivolejbale je úspěšně za námi, těšíme se na další, který se bude konat poslední prázdninový den 1. 9. 2013 v Penzionu Za Vodou.

Na závěř chci ještě poděkovat všem lidem, kteří přišli a pomáhali nám s organizací a řízením turnaje, … byli jste skvělí. Věřím, že příznivci volejbalu budou potěšeni, že od nového školního roku bude barevný volejbal zařazen do programu tělocviku na královédvorských školách (zeptejte se svých učitelů). Zajišťovat školení a organizaci bude Mgr. Radan Černý a Mgr. Miroslav Přichystal.

Napište nám, jak se Vám turnaj líbil a jestli opět přijdete.

TĚŠÍ SE NA VÁS VK TAMBOR DVŮR KRÁLOVÉ N. L.

Fotografie:

Události
  • Žádné události
Kalendář
Rubriky