"Fandíme královédvorskému volejbalu"

Turnaj ligových mužstev v Hronově

Na sobotu 17. 8. byl VK Tambor Dvůr Králové n. L. pozván na tradiční turnaj ligových mužstev v Hronově. Zúčastnilo se 8 týmů, které se rozdělily do dvou čtyřčlenných skupin. V prvním zápase jsme se utkali s SG Hronov (2:0), poté s juniory VK Dukla Liberec (2:0) a nakonec s TJ Zikuda Turnov (2:0). Ve všech zápasech jsme získávali převahu především dobrým servisem.
V semifinále jsme narazili na druhý tým druhé skupiny, VK Hronov. V prvním vyrovnaném setu se nám podařilo zvládnout koncovku. Ve druhém setu byl již lepší VK Hronov a tak následovala třetí zkrácená sada, ve které jsme poměrně jasně dominovali a zaslouženě tak postoupili do finále.
Ve finále jsme opět narazili na tým ze skupiny TJ Zikuda Turnov, který porazil ve druhém semifinále Slavii Hradec Králové 2:1 a to i díky T. Bäumeltovi, který v zápase TJ Turnovu vypomáhal. Bohužel se nám nedařilo a prohráli jsme 0:2. Upřímně gratulujeme TJ Zikudě Turnov k vítězství.

Sestava: Petr Marx, Zdeněk Havel, Jan Jakubec, Tomáš Bäumelt, Jaroslav Seifrt, Jakub Hanzlík, Dušan Chaloupka.