"Fandíme královédvorskému volejbalu" 

Královédvorský volejbalový den

IMG_5698

114 dětí v ZŠ Strž (Foto: Lukáš Hloušek)

VK Tambor Dvůr Králové nad Labem ve spolupráci s MAS
Královédvorsko pořádal 5. 4. 2014 v rámci „Královédvorského volejbalového dne“ již 4. turnaj v minivolejbalu. Do sportovní haly ZŠ Strž se sjelo neuvěřitelných 114 děti z širokého okolí. Dvorským

minivolejbalistům přijely ukázat své volejbalové umění celky z oddílů VK Hronov, Volejbalové centrum nad Metují – Nové Město nad Metují, TJ Jičín, TJ Lázně Bělohrad a nedaleký oddíl TJ Sokol Bílá Třemešná. Celkem 56 týmů se rozdělilo do šesti kategorií. K vidění byla žlutá, oranžová a červená podoba minivolejbalu. Mezi zápasy si každý mohl zpříjemnit čekání plněním atletických disciplín, skákáním na trampolíně, malováním na plachtu, a kdo se chtěl dočasně proměnit v pohádkovou bytost či jinými motivy zastrašit soupeře, pro toho bylo nachystané oblíbené malování na obličej.

Malování na obličej

Malování na obličej

Každý tým si zahrál minimálně 4 zápasy a obdržel sladkou odměnu. Ti, co se umístili na medailových pozicích, si odvezli dárkové tašky a vítězové „zlatou“ korunku.

LOGO_hlavicka (1)

Spolupořadatel akce

V odpoledních hodinách dostála hala velké změny. Během chvíle se z dětského volejbalového ráje stala aréna určená pro klání mezi dospělými volejbalisty. Sešlo se zde 42 hráčů a hráček, kteří svojí působnosti spadali do rozmezí rekreační až registrovaní v II. lize. Po uvítacím welcome drinku se sedm týmů pustilo na dvou hřištích do hry systémem každý s každým. Turnaj plynul až do večerních hodin a po vyhlášení vítězů mohla přijít na řadu „krátká“ oslava se závěrečným poplácáním se po zádech.

Na turnajích se nezapomenutelně podíleli: Zdeněk Havel, Radan Černý, Jan Machek, Karel Hošek (hlavní koordinátoři); Miroslav Přichystal (koordinátor rozhodčích), Káťa Novotná, Drahuška Jakubcová, Káťa Křivánková, Hanka Lehečková, Barča Novotná, Krišpa Marxová, Káťa Vobořilová, Káťa Benešová, Johanka Černá, Hanka Černá, Víťa Bäumelt, Jarda Seifrt (rozhodčí); Tomáš Bořek, Jan Jakubec (zajištění atletických disciplín), Markéta Hošková, Šárka Ruprichová (malování na obličej), Týna Flégrová (asistentka a fotografka), Ivana Hanzlíčková (občerstvení), obsluha Bistra hala Strž pod vedením Miloše Jůzy.

Turnaj sponzorovali: spolupořadatel MAS Královédvorsko, Pivovar Tambor, Město Dvůr Králové nad Labem, ČVS, Gastro Fiedor, p. Aleš Hanzlíček, Eva Žižková; Copycentrum – Petr Janeček (zajištění trampolíny), ZŠ Podharť, ZŠ Schulzovy sady (míče, sítě); Schoolsport (sportovní vybavení), Michal Hůlek (práce všeho druhu – zprovoznění dvou hřišť).

Všem spolupořadatelům a sponzorům děkujeme a těšíme se na další setkání pod vysokou sítí.

za VK DK Radan Černý

Kam dál?

Video (autor: Lukáš Marel)

Fotografie – minivolejbal:

Foto: Lukáš Hloušek

Foto: VK DK (Týna)

Fotografie – mixy

Události
  • Žádné události
Kalendář
Rubriky