"Fandíme královédvorskému volejbalu" 

Turnaj v Nechanicích

Exclusive tým

Exclusive tým

V sobotu 10. října v 7:45 se náš tým spolu s rodiči sešel u benzínky OMV. Vyrazili jsme do Nechanic. První zápas hráli domácí a Třebechovice. Pak jsme nastoupily my. Rozcvičily jsme se, rozehrály a šly jsme na hru proti Hradci. Hrály jsme skvěle, ale na vítězství to nestačilo. Prohrály jsme 18:25 a 15:25. I když jsme nevyhrály, hru jsme si užily a našemu povzbuzovacímu týmu se líbila. Neuběhlo ani 10 minut a náš tým už měl selfie, ale bohužel bez maskota, který silně protestoval.
Další zápas jsme měly s Nechanicemi. Měly jsme naději na výhru, protože jsme vedly 19:14. Ale potom z Nechanic přišla na podání č. 4 a naše naděje byly ty tam. Tak příště už třeba budeme mít lepší příjem a hlavně podání tak prudké, že je tam všechny rozsekáme. Druhý set byl také vyrovnaný, ale opět prohra. Výměny byly ale Exclusive. Což se líbilo i povzbuzovacímu týmu. Ti z nás byli nadšení.
Další zápas jsme hrály proti Třebechovicím. První set patřil Třebechovicím. Zase tam byla dobrá hráčka na servisu s č.13, která nás rozsekala. Ale druhý set patřil Tamboru. Trenérovi Kájovi se to moc líbilo. Pak se hrál tiebreak, nejdřív jsme vedly my, ale pak tam přišla zase ta 13 a všechno bylo v tahu. Trenérovi i celému povzbuzovacímu týmu se zápas líbil. Trenér taky dodal, že takhle hrát, jako nás, ještě z mladších, starších žákyní a žáků nikdy neviděl. Bylo vidět, že i když jsme vše prohrály, je z nás nadšený. Ještě jsme měly dorazit na focení do Strže. Hospoda v Nechanicích nás trochu zdržela, ale i tak jsme focení stihly a máme skvělé fotky.
Všichni jsme si tuto sobotu užili a já se těším na další zápasy s naším Exclusive týmem!

Sestava:

smeč – Dája Macháčková a Bára Vitebská;  blok – Klárka Hrdinková, Áďa Šebková, Nelča Křivánková; nahrávka – Andrejka Sommerová, Kája Hošková; “sedmý hráč” – Viky Macháčková …a úžasní rodiče!

                              Kája Hošková

 

Události
  • Žádné události
Kalendář
Rubriky