"Fandíme královédvorskému volejbalu" 

Královédvorský volejbalový den 2016

V sobotu 9. 4. 2016 se sjeli do haly ZŠ Strž mladí volejbalisté z dalekého i blízkého okolí, aby sehráli zápasy v barevném volejbalu. Zastoupeni zde byly oddíly z VK DK, Bílé Třemešné, Rudníku, Rtyně, Volejbalového centra nad Metují, ZŠ Podharť, ZŠ 5. května, ZŠ Schulzovy sady.

K vidění byl volejbalový um žlutých, oranžových, červených i modrých volejbalistů. Na palubovce se během turnaje vystřídalo celkem 68 hráčů a hráček, pro které byly vedle volejbalu připravené i atletické disciplíny. Turnaj měl hladký průběh především díky výborným rozhodčím z řad VK Dvůr Králové nad Labem, a tak po krátkém obědě a dohrání posledních rozhodujících míčů mohlo dojít ke slavnostnímu vyhlášení turnaje v barevném volejbalu. Jak to všechno dopadlo, najdete ve výsledkové listině.

V odpoledních hodinách na volejbalové naděje navázali turnajem mixů hráči od rekreační až po prvoligovou úroveň, kteří byli rozlosovaní celkem do pěti týmů. Po asi čtyřhodinovém zápolení s velice vyrovnaným průběhem dospěl i tento turnaj do konce.

Pořadí týmu – mixy:

  1. To je jedno,
  2. Zbytkáč,
  3. Sekyrky,
  4. Šupáci,
  5. Dobráci.

Všem zúčastněným děkuji za nasazení, ať už při hře nebo při organizaci tohoto krásného Královédvorského volejbalového dne.

Radan Černý

Fotografie:

Události
  • Žádné události
Kalendář
Rubriky