"Fandíme královédvorskému volejbalu" 

Turnaj starších žáků ve Dvoře Králové

„Dobré ráno“ řekl náš nahecovaný trenér v sobotu 26. 3. 2017, kdy nás čekalo poslední utkání této sezóny. Tentokrát se hrálo ve dvou sportovních halách a to na ZŠ. 5. Května a na Střední škole informatiky a služeb. Samozřejmě už od rána panovala velice přátelská atmosféra, i když každý tým věděl, že musí vyhrát. A náš tým to věděl také! Proto jsme se všichni nadopovali energetickou tyčinkou Corny big a šli jsme na to. Při prvním zápase jsme se potřebovali rozkoukat, ale týmu z Hronova jsme nedali šanci a stavem 2:0 jsme s dobrou náladou šli do dalšího zápasu. Druhý a třetí zápas jsme odehráli v druhé hale, kde naše soupeře vyburcovali na další zápasy jejich trenéři, a my jsme se v poklidné atmosféře dohadovali na taktice hry. Rozhodčí zapískal a už se hrálo. Sice jsme do zápasu nastoupili s dobrou a bojovnou náladou, ale chyby, které obratem přicházely, nás stály hodně bodů. S Novou Pakou jsme nakonec prohráli v tiebreaku 1:2. Mrzeli nás zbytečné chyby, které jsme chtěli do dalšího a zároveň posledního zápasu eliminovat. Čekalo nás Plotiště! Věděli jsme, že tento zápas musíme vyhrát. Dávali jsme si pozor na velké chyby, bylo potřeba, abychom zklidnili hru, přijmuli, nahráli a zasmečovali balón. Při stavu 24:21 podával soupeř Jája, který svůj servis pokazil a zajistil nám výhru 2:0 „JOSÁÁ!“ v celkovém pořadí jsme skončili na 5. místě, ale je třeba říci, že se náš tým rozrostl o pár hráčů a že to vůbec nebyla špatná sezóna. Moc děkujeme našemu hlavnímu trenérovi Zdendovi Havlovi za tréninky a velkou podporu a naše díky také patří také všem rodičům. Děkujeme.

Fotografie:

Události
  • Žádné události
Kalendář událostí
<< Čec 2018 >>
púsčpsn
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Fotografie