"Fandíme královédvorskému volejbalu"

Kadetky: VK DK – TJ Jičín

VK  Dvůr Králové – TJ Jičín    3 : 1 , 3 : 1

Dne 6.1. jsme odehrály dvojzápas kadetek VK DK vs. TJ Jičín. Tentokrát na domácí půdě haly Strž.

Už jen proto, že jsme hrály doma, byla touha po vítězství veliká!

První zápas začal v 9:00. Soupeřky jsme v prvním setě zaskočily aktivní hrou a vyhrály ho. Druhý set se nám nedařilo a i přes náš drtivý závěr na konci setu soupeřky nejmenším možným rozdílem 23:25 vyhrály  a srovnaly stav na 1:1. Do třetího a čtvrtého setu jsme šly s větším nasazením a soupeřkám nedaly nic zadarmo. Proto jsme oba dva sety vyhrály a konečný stav byl 3:1. Po půlhodinové přestávce nás čekal druhý zápas začaly jsme ve stejném tempu a první set znovu vyhrály. V druhém setě došlo ke změně sestavy a to našemu týmu moc nepomohlo. I když jsme dělaly, co jsme mohly druhý set bohužel získal Jičín. Vrátily jsme se do původní sestavy a za neuvěřitelné podpory publika třetí i čtvrtý set vyhrály. Konečný stav byl opět 3:1.

Na výhrách se podílely hráčky: na středu: bombardérka Bára Vitebská, neprůstřelná deska Bára Hošková  náhra: bochánek, metr nebo trojka to je pro Káju lehká spojka, smeč: stále pozitivní Verča Simonová, přeborkyně v zalévání Terka Jánská a skvělé zákroky v poli přidala Andrejka Sommerová, universal: Jedna, druhá rybička to je pro Nikču hračička a svým podáním rozstřílela soupeřky Nikol Maršíková.

Největší dík patří našemu trenérovi Ráďovi, který má s námi opravdu pevné nervy. Zjistil, že jeden balíček žvýkaček je málo, proto mu radši na další zápas koupíme dva. Velké dík si také zaslouží fanoušci, kteří nás podporovali z plných sil a nakonec si poslechli naši týmovou hymnu a shlédli exkluzivní rybičky.